ورود |  عضويت|  EN
جمعه 08 مرداد ماه 1400
 

آخرین بروز رسانی 1399/08/19

Module Border Module Border
  بیانیه توافق سطح خدمت 

 

بیانیه توافق نامه سطح خدمات پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان

 

پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان به منظور اطلاع رسانی و ارتباط با کاربران ، بهره برداران ، علاقه مندان بخش کشاورزی و ... طراحی شده و در دسترس عموم می باشد. در این پرتال مطالب و اطلاعات متنوعی در حوزه های مرتبط با کشاورزی استان ارائه می شود. سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از پرتال تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پرتال می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده ، موافقت نمایند. این قوانین و مقررات عبارتند از:

لینک به تارنما های دیگر

پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان دارای لینک هایی به تارنما های دیگر می باشد ، از جمله اخبار RSS مربوط به تارنماهای دیگر که مطالب ارائه شده در تارنما های مذکور که در این پرتال لینک داده شده است ، تحت کنترل و نظارت این سازمان نبوده و این سازمان هیچ مسئولیتی در قبال آنها بر عهده ندارد.

عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان ، شما متعهد می شوید که تحت هیچ شرایطی از این پرتال در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما تحت هیچ شرایطی مجاز به ایجاد صدمه ، غیرفعال کردن پرتال ، ایجاد اختلال در ظاهر آن ، درج یا حذف مطلب و محتوا در پرتال و ... نمی باشید.

استفاده از امکانات ارتباط جمعی

پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان از سیستم های ارتباط جمعی نظیر سیستم نظردهی ، پرسش و پاسخ ، درخواست ارسال پیامک ، ارائه نظر در زیر هر خبر ، ارائه انتقاد و پیشنهاد ، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی استفاده می کند که ممکن است امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. لذا در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

- بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی پرتال و سایر کاربران.

- انتشار‌ ، ارسال ، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی ، تجاوز و تعدی ، گفتار زشت و وقیح ، تصاویر شرم آور و موارد نامشروع.

- بارگذاری فایل ها یا مواردی که به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین پرتال مغایرت داشته باشد.

- بارگذاری فایل های مخرب ، ویروسی ،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.

- تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در پرتال.

- رهبری ، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها ، مسابقات و موارد مشابه.

- انتشار مطالب و فایل هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در پرتال قرار داده شده است به نام خود.

- محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی پرتال.

- برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات

سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین پرتال را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف پرتال نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضای پرتال حذف نماییم.

سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در پرتال می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در پرتال را ویرایش ، ارسال یا رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از پرتال حذف نماید.

برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در پرتال ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر، کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.

کاربرانی که دارای سطح دسترسی جهت به روزرسانی اطلاعات بخش خود در پرتال می باشند اجازه ارائه سطح دسترسی خود به دیگری تحت هیچ شرایطی ندارند.

رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در این پرتال ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی و ... باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی در این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان و یا تولید کنندگان آن محصول ، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.

مسئولیت

حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کلیه افراد و بازدیدکنندگان پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان از وظایف سازمان می­باشد لذا اطلاعات شخصی کاربران در اختیار عموم و افراد غیر مسئول و غیرمرتبط قرار نخواهد گرفت. 

امنیت اطلاعات پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان توسط توسعه دهنده پزتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان تامین می­شود.

 

در دسترس بودن پرتال

پرتال سازمان ، به صورت تمام وقت و در طول هفته در دسترس متقاضیان محترم می باشد و در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی ، به مخاطبان اطلاع رسانی می نماید.

در پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان کاربران محترم می توانند از طریق منو تماس با ما و کلیک بر روی لینک ثبت پیشنهادات و انتقادات نسبت به درج نقطه نظرات خود اقدام نمایند. در این قسمت شما می توانید، به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست در همان صفحه مطرح شده و یا در صورت لزوم به متقاضی اعلام و یا درخواست مراجعه حضوری گردد.

در پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان ، امکان درج نظرات مخاطبان در زیر هر یک از خبرها فراهم شده است.

پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان در لینک اطلاعیه ها (که در وسط صفحه اصلی پرتال سازمان قرار دارد) هر نوع توافقی را بصورت یک اطلاعیه به اطلاع عموم می رساند.

پرتال سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان امکان درخواست ارسال پیامک از طرف سازمان جهاد کشاورزی را برای کاربرانی که فرم مربوط به درخواست ارسال پیامک موجود در صفحه تماس با ما را پر کرده و ارسال نمایند فراهم نموده است.

ارتباط با مدیران سازمان از طریق ارسال ایمیل شخصی و یا شماره تماس مدیران ، در صفحه تماس با ما ، در لینک معرفی مسئولین سازمان قرار دارد و همچنین در منوهای مدیریت ها و معاونت ها در لینک معرفی مدیر و پرسنل در پرتال قابل دسترسی می باشد.

ارتباط با سایر کارشناسان و همکاران سازمان از طریق ایمیل شخصی و شماره تلفن تماس ، در صفحه تماس با ما ، در لینک تماس با پرسنل سازمان قرار دارد و همچنین در منوهای مدیریت ها و معاونت ها در لینک معرفی مدیر و پرسنل در پرتال قابل دسترس می باشد.

 

بیانیه مربوط به ممنوعیت ها و محدودیت های احداث واحدهای جدید در بخش دام

الف- صدور مجوز و پروانه احداث پرواربندی صنعتی گوساله در برخی از استان ها مجاز و در برخی دیگر از جمله استان اصفهان بدلیل غیرفعال بودن بسیاری از ظرفیت های دامداری های موجود ، کماکان هیچگونه مجوزی صادر نخواهد گردید. (برای استان های مجاز تنها در صورت تأمین یک هکتار زمین زراعی آبی به ازای هر 10 رأس دام پرواری با تائید و نظر استان مربوطه امکان پذیز است)

ب- صدور مجوز و پروانه احداث واحد پرواربندی بره ، پرورش گوسفند داشتی و پرورش بز در استان مجاز می باشد. همچنین پرورش شتر ترجیحا در مناطق شمالی ، شرقی و مرکزی استان در صورت داشتن شرایط لازم در اولویت استان می باشد.

ج- صدور مجوز و پروانه احداث واحد گاوداری شیری بلامانع می باشد. (لیکن براساس سیاست استان و با توجه به خشکسالی های اخیر ، کمبود منابع آبی و نیز نیاز آبی بالا در گاو شیری 145 لیتر در زوز توصیه نمی گردد)

د- صدور مجوز و پروانه احداث مجتمع های پرواربندی و شیری توصیه نمی گردد. (با توجه به هزینه بر بودن ایجاد زیرساخت های لازم و عدم تأمین آب مورد نیاز مجتمع)

 

بیانیه ممنوعیت ها و محدودیت های احداث واحدهای جدید در بخش طیور

الف- صدور مجوز احداث و یا توسعه مزارع مرغ گوشتی ، مرغ تخمگذار و مادر تخمگذار مجاز نمی باشد.

ب- صدور مجوز احداث و یا توسعه مزارع مرغ مادر گوشتی و یا بوقلمون مادر صرفا جهت تکمیل زنجیره یکپارچه تولید (ایجاد شرکت زنجیره ای) و به منظور تأمین جوجه یکروزه گوشتی مورد نیاز زنجیره مجاز است.

ج- ایجاد واحد جدید بوقلمون گوشتی از محل ابطال پروانه های تأسیس و بهره برداری معتبر موجود طیور پس از تصویب در کمیسیون استانی و تائید معاونت امور تولیدات دامی وزارت و در ظرفیت 25 درصد از ظرفیت ابطال شده طیور صرفا جهت فارغ التحصیلان علوم دامی و یا افراد دارای سابقه فعالیت در پرورش بوقلمون گوشتی مجاز می باشد.

د- تغییر کاربری واحدهای طیور به مرغ گوشتی ، مرغ تخمگذار ، پولت ، مرغ مادر مجاز نمی باشد. لیکن تغییر کاربری واحدهای طیور به سایر ماکیان (بوقلمون ، کبک و بلدرچین) و نیز به مرغ بومی بلامانع می باشد.

 

بیانیه ممنوعیت ها و محدودیت های احداث واحدهای جدید در بخش شیلات و آبزیان

الف- با توجه به محدودیت تخصیص منابع آب جهت طرح های آبزی پروری در استان (با تاکید بر شهرستان های فریدونشهر و سمیرم) در صورت تخصیص آب و اخذ پاسخ مثبت کلیه استعلامات ، ممنوعیتی برای اجرای طرح های آبزی پروری وجود ندارد.

ب- برای مناطقی که تأمین آب از طریق پمپاژ آب زیرزمینی انجام می گیرد صدور مجوزهای آبزی پروری صرفا در استخرهای دومنظوره کشاورزی امکان پذیر است و به منظور بهره برداری بهینه از منابع آبی خرد ، احداث استخرهای یک منظوره (فقط پرورش ماهی) در این بخش دارای محدودیت می باشد.

 

بیانیه مربوط به تعهد متقاضیان احداث گلخانه

 

بیانیه مربوط به تعهد متقاضیان احداث واحد دام

 

بیانیه مربوط به مدارک مورد نیاز جهت صدور موافقتنامه تبصره 4 طرح گلخانه با تأسیسات

 

بیانیه مربوط به سطوح پیشنهادی حداکثر ساخت و ساز ساختمان ها و تأسیسات در واحدهای گلخانه ای استان

 

بیانیه اصلاح روند صدور مجوزها

 

بیانیه عملیاتی شدن سامانه کنترل و پایش مواد کودی

 

Module Border Module Border
 
  نظرسنجي
نظر شما درباره پرتال سازمان جهاد کشاورزی چیست؟

 

تعداد جوابها : 58416

عالی : 93%
خوب : 4%
متوسط : 1%
ضعیف : 2%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 195
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 195

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 25873273
Visitors بازديد هاي امروز: 2266
Visitors بازديد هاي ديروز: 4229

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1400/05/08 پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا